Якщо ви художник, колекціонер або просто любитель образотворчого мистецтва, і у вас виникла потреба відправити картину за кордон, то вам необхідно знати основні правила та рекомендації, які допоможуть уникнути проблем та ризиків при перевезенні.

Ми розглянемо різні опції доставки картин за кордон, правила та вимоги при перевезенні картин у літаку, способи відправлення картин поштою за кордон, митні процедури та документи при перевезенні картин через кордон, а також можливості та обмеження при відправленні картин без довідки за кордон. Крім того, ми надамо досвідчені поради та рекомендації щодо доставки картин за кордон та розповімо про найбільш зручні та доступні способи перевезення картин з України за кордон.

Це досить часте запитання для художника та художньої галереї - відправлення та перевезення картин, графіки, скульптур, ікон за кордон. Ми розкриємо його детальніше.

Як відправити картину за кордон

Перед тим як відправляти картину за кордон, вам необхідно вибрати компанію, яка займається доставкою картин. Існує безліч транспортних компаній, які пропонують такі послуги, і вибір може бути непростим. Ось кілька факторів, які слід враховувати під час виборів транспортної компанії:

• Репутація компанії. Інформацію щодо репутації транспортної компанії можна знайти в інтернеті. Зверніть увагу на відгуки клієнтів та рейтинг компанії.
• Вартість доставки. Вартість доставки картин за кордон може істотно відрізнятися в залежності від обраної компанії та способу доставки. 
• Швидкість доставки. Якщо вам потрібно, щоб картина була доставлена якнайшвидше, переконайтеся, що вибрана вами компанія пропонує швидку доставку.
• Послуги з упаковки. Упаковка картин – це дуже важливий аспект доставки. Переконайтеся, що вибрана компанія надає послуги з упаковки картин.

Міжнародна доставка предметів мистецтва (картин, скульптур)

Вже пройдено етап оформлення дозволу експерта на вивіз предмета мистецтва, вже якісно упакована робота та залишилася лише доставка до пункту призначення.

Всесвітньо відомі компанії – наприклад, Fedex, Dhl, Meest, часом називають дуже завищені тарифи та вимоги до упаковки. Наприклад, Meest, як і Нова пошта, не перевозить вироби із бронзи; Нова пошта не доставляє за межі України картини та вироби із бронзи взагалі. Fedex і Dhl для перевезення картин вимагатиме виготовити дерев'яний каркас, решетування, що суттєво збільшить вагу та вартість доставки роботи. До того ж, вартість доставки у зазначених перевізників починається від 450 $ / од.

Звичайно, все це щоразу індивідуально прораховується, але щоб вигідно та якісно перевезти предмет мистецтва або кілька таких предметів, потрібен досвідчений підхід. Наші менеджери надають професійну допомогу в доставці (пересиланні) предметів мистецтва за межі України:

  • пошук надійного перевізника для адресної доставки по всьому світу та страхування посилки;
  • наявність tracking номеру та сайту для відстеження посилки;
  • швидка та надійна доставка (наприклад, у США 12-21 днів). 
упаковка картин, скульптур, міжнародна доставка предметів мистецтва за кордон, перевезення
упаковка картин, скульптур


Також, у нас є прямий контракт з "Укрпоштою", що дає низку переваг:

- Укрпошта єдина українська служба, яка має сертифікацію, ліцензії та дозволи для доставки майже всіх вантажів з України (Нова пошта не має права і не перевозить картини, скульптури з України);

- оперативно відправляємо, проходимо митний контроль до 3 днів;

- доставляємо картини навіть великого формату (понад 150 х 150 см);

- маркуємо вантаж як "тендітне" і вказуємо торцеву сторону як основну (щоб картину не поклали і зверху на неї нічого не ставили);

- Прямі взаємини також дозволяють давати прийнятну для вас вартість доставки.

Успішні кейси перевезення предметів мистецтва  

Наше відео портфоліо

Нещодавно ми перевезли майстерню художника з Києва до Парижа і доставили понад 100 картин:


Перевезли тендітну фарфорову скульптуру заввишки 120 см:


Доставка предметів мистецтва (картин, скульптур, ікон) по Києву та Україні

Ми дбайливо упаковуємо живопис та скульптури, надійно фіксуємо вантаж у багажному відділенні та доставляємо за адресою у Києві та всій Україні (за 1-3 дні). Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо щодо вартості та термінів доставки.

доставка картин, скульптур по Києву та Україні
доставка картин, скульптур по Києву та УкраїніВивіз картину та скульптур через кордон: митні процедури та документи

Перевезення картин через кордон може бути складною та заплутаною процедурою, особливо якщо ви не знаєте митних правил та вимог. У цій статті ми розповімо про те, як перевозити картину через кордон, яких митних процедур і документів вам потрібно буде дотримуватися.

Митні правила та вимоги

Перед тим, як відправити картину за кордон, необхідно переконатися, що ви дотримуєтеся всіх митних правил і вимог. У кожній країні ці правила можуть відрізнятися, тому краще наперед вивчити всі нюанси.

Як правило, для перевезення картин за кордон необхідно оформлювати митну декларацію. У декларації ви вказуєте опис та вартість картин, а також основну мету перевезення. Декларацію можна оформити самостійно або через транспортну компанію, яка займатиметься перевезенням.

Транспортування картин

Картину можна перевозити різними способами: літаком, автомобілем, поштою тощо. Важливо вибрати оптимальний спосіб перевезення, враховуючи розміри та вартість картин, а також відстань до місця призначення.Часті питання

Які види предметів мистецтва доставляє ваша організація? 

 Ми доставляємо живопис, картини, скульптури та ікони по всій Україні, а також за кордон.

Як відбувається доставка предметів мистецтва? 

Ми дбайливо упаковуємо предмети мистецтва та надійно фіксуємо вантаж у багажному відділенні, доставляємо їх у найкоротший термін.

Як можна дізнатися про вартість та строки доставки? 

Ви можете зв'язатися з нами по телефону, написати нам у Telegram, Viber або на електронну пошту і ми проконсультуємо вас за вартістю та терміном доставки.

Яких митних процедур і документів слід дотримуватися при перевезенні картин за кордон?

 Для перевезення картин за кордон необхідно оформлювати митну декларацію, в якій потрібно вказати опис та вартість картин, а також основну мету перевезення.

Як можна перевозити картину за кордон? 

Картину можна перевозити різними способами: літаком, автомобілем, поштою тощо. Необхідно вибрати оптимальний спосіб перевезення, враховуючи розміри та вартість картин, а також відстань до місця призначення.

Які вимоги для надсилання картин за кордон поштою?

Для відправлення картин за кордон поштою необхідно дотримуватися митних правил і вимог, оформити митну декларацію, вказавши опис і вартість картин, а також вибрати відповідний спосіб перевезення. Залежно від країни призначення можуть бути додаткові вимоги, тому краще вивчити всі нюанси заздалегідь.

Висновок

Наприкінці можна відзначити, що перевезення картин за кордон - це відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає від відправника знань про митні правила та процедури, вибір оптимального способу доставки, а також оформлення необхідних документів. 

Проте, при дотриманні всіх правил і рекомендацій, можна забезпечити безпечну та успішну доставку картини до будь-якої точки світу. Не варто економити на якості упаковки та страхування, щоб уникнути втрат та пошкоджень під час перевезення. Важливо також не забувати про творчу цінність картин та їхні історії, які можуть підвищити їхню вартість та привернути до них увагу колекціонерів та музеїв.Для зв'язку з нами – напишіть на електронну пошту: artdom.com.ua@gmail.com

Або телефонуйте за номером +38 063 247 8102

Напишіть нам в Телеграм

Напишіть нам в Viber


Ми працюємо кожного дня з 10:00 до 20:00.