Фахівці галереї АртДом уже понад 7 років займаються доставкою предметів мистецтва по всьому світу. Тому ми з радістю допоможемо перевезти, доставити ваш цінний предмет мистецтва до будь-якої точки земної кулі.

картонні коробки для відправки картин за кордон


Запорука успішної доставки картин та скульптур - виготовлення міцної, надійної, легкої та функціональної упаковки. 

Легка упаковка - заощадить кошти, оскільки тариф перевізників та поштових операторів розраховується за розмірами (ВхШхГ) та за вагою.

Міцна та надійна упаковка - подарує всім учасникам спокій у житті та роботі, відправити і його одержувач (клієнт, замовник) спокійно чекатимуть 10-20 днів поки посилка приїде за адресою, а перевізник зможе спокійно перевантажувати з однієї машини в іншу або передавати на сортувальний центр.

Функціональна упаковка - дозволить розкривати та закривати коробку, ящик не порушуючи її захисних функцій. Коли в коробці, ящику передбачена можливість відкрити та закрити її - представники митних служб можуть провести перевірку, звіряння із супровідними документами не розриваючи та не порушуючи цілісності упаковки. 

коробка для декількох картин, упаковка
В одну картонну коробку можна покласти кілька картин, відокремивши між собою картоном і пінопластом

Коробки галереї АртДом пройшли випробування часом та безліч краш-тестів. Таким чином, нам вдалося отримати універсальну технологію упаковки - картонні коробки легкі і міцні, а укріплені ящики захистять від більшості пошкоджень.


Для виготовлення упаковки галерея АртДом використовує надійні та якісні матеріали, які дозволено використовувати за митними правилами, санітарними нормами та стандартами.

коробка з картону для картин, відправка за кордон скринька двп для пересилання картин за кордон


Для захисту площини від ударів і проникнень ми використовуємо:

- листи ДВП (2-4 мм);

- OSB-листи;

- фанера;

- 5-шаровий картон.

Для захисту від кутових ударів - створюємо захисний каркас, додаємо ребра жорсткості та амортизуючі матеріали:

- стругані (цілісні) дерев'яні рейки;

- картонні та металеві куточки;

- пухирка (повітряно-пухирчаста плівка);

- м'який та щільний пінопласт.

короб із двп з пінопластом для відправлення картин за кордон великі, надійні коробки для пакування картин та відправлення поштою


Ви також можете замовити просте обрешітування для доставки, перевезення предмета по місту та Україні. У такому разі, ми виготовимо каркас із рейок та надійно зафіксуємо картину, скульптуру. Якщо ж предмет мистецтва дуже тендітний, вирушає в далеку дорогу - варто зробити більш серйозну упаковку - захисний каркас і зашити листами ДВП або плитами з OSB.

ящик двп для доставки картин картонна коробка для доставки картини за кордон

 

велика скринька для картини, відправка за кордон картонна коробка для скульптури з двп та куточками

Додаткові модифікації:

- ручки з мотузки або металу;

- колесики;

- "ножки" для удобного поднятия погрузчиком.

картонна коробка для картини з ручками з мотузки дерев'яний ящик для відправлення картини за кордон

Для розрахунку вартості виготовлення картонної коробки, ящика для пересилки, захисного коробка, обрешітки (каркаса) - назвіть нам кількість і розміри картин, скульптур. Наші менеджери зроблять розрахунок у найкоротший час та повідомлять про вартість та терміни такої послуги.

Зателефонуйте нам +38 063 247 8102

Або напишіть нам в telegramв Viber, або у Whatsapp