Коли справа доходить до переїзду або перевезення, упаковка цінних предметів може стати головним болем. Живопис, скульптури – це предмети мистецтва, які потребують особливого захисту, щоб їхня поверхня не постраждала при транспортуванні. Ми покажемо та розповімо Вам, як ми упаковуємо картини, скульптури для перевезення.

Надійне пакування предметів мистецтва для транспортування

Наша компанія спеціалізується на професійній упаковці та транспортуванні картин, скульптур та інших крихких предметів. Ми дбаємо про безпеку Вашого цінного майна та надаємо широкий спектр послуг з його упаковки та транспортування.

Якщо у Вас є картина, ми можемо запропонувати спеціальні коробки для її перевезення. Коробки для картин, що використовуються, виготовлені з якісних матеріалів, що гарантує безпеку і цілісність вмісту під час перевезення. Для пакування живопису для переїзду ми використовуємо спеціальні матеріали, такі як пухирчаста плівка, кутові захисники та картонні коробки, щоб захистити картини від пошкоджень та ударів під час переїзду.

Якщо у Вас є скульптура, ми можемо запропонувати індивідуальне пакування, яке забезпечить безпеку та збереження предмета під час транспортування. Ми використовуємо м'які матеріали, такі як пухирчаста плівка та пінопласт, щоб захистити скульптуру від пошкоджень та ударів.

Якщо у Вас є велика картина, ми можемо запропонувати індивідуальну упаковку, яка забезпечить безпеку та збереження картини під час транспортування. Ми використовуємо великі коробки та м'які матеріали, щоб захистити картини від пошкоджень та ударів.

Ми пропонуємо упаковку картин для перевезення. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, щоб забезпечити безпеку та збереження Вашої картини під час перевезення. Якщо Вам потрібна упаковка картин для транспортування в Києві або іншому місті України, ми можемо запропонувати індивідуальні рішення та швидку доставку.

Вартість упаковки картин для відправлення, перевезення за кордон:

формат 30 х 40 см – 400 грн

формат 50 х 70 см – 600 грн

формат 60 х 80 см – 700 грн

формат 70 х 80 см – 800 грн

формат 80 х 100 см – 900 грн

Якщо у Вас інший формат картини або понад 3 картини - зателефонуйте і ми розрахуємо індивідуальну вартість за 10 хвилин.

Вартість оформлення дозволу на вивезення картин (робимо державну експертизу віддалено за 1 день) - залежить від кількості картин.

Сплатити онлайн за пакування можна на нашому сайті перейшовши за посиланням.

Також, ми допомагаємо з доставкою картин по всьому світу. Ми співпрацюємо з кількома поштовими службами, які працюють зараз в Україні – Укрпошта, DHL та Meest Express. Вартість доставки розраховується індивідуально виходячи з розміру картин, їх кількості та країни доставки. Для орієнтиру ми наводимо приблизні ціни на доставку картин США від "Укрпошта".

Вартість доставки картин за кордон
Вартість доставки картин за кордон


ВАЖЛИВО!
Якщо ви перевозите, надсилаєте картини як особисті речі обов'язково вкажіть "For personal use". Це зафіксує той факт, що ваші предмети мистецтва не є предметом підприємницької діяльності (наприклад, вивіз для виставки, продажу та ін.). У такому разі ви звільняєтесь від декларування, звітності та сплати митних зборів.


Упаковка та пересилання картин та скульптур

Наше відео портфоліо

Нещодавно ми перевезли майстерню художника з Києва до Парижа та доставили понад 100 картин:

Перевезли тендітну порцелянову скульптуру заввишки 120 см:

Наші менеджери радо проконсультують з будь-яких питань, виготовлять упаковку, допоможуть в оформленні експертизи для вивезення картин та розрахують вартість доставки картини по всьому світу.

Ми працюємо оперативно та якісно, по всій Україні. Дізнайтесь точну вартість та терміни необхідних послуг, наш телефон на зв'язку +38 063 247 8102 (також, ви можете написати нам в Telegram або напишіть нам в Viber).


Як правильно упакувати картину чи скульптуру

Упаковка картин має забезпечити її збереження та дозволити митним службам розкривати для звірки з документами на вивіз. Фотографії процесу упаковки картини фахівцями АртДом:

1) спочатку обертаємо картину повітряно-пухирчастою плівкою (пухиркою) в 2 шари

Пакуванння картини
Пакуванння картини

2) рясно обертаємо, з обох боків

Пакування картини пухирчастою плівкою
Пакування картини пухирчастою плівкою

3) беремо щільний картон, він легкий (економія на вартості доставки, оскільки вага теж враховується при пересиланні) та якісно захищає при транспортуванні

Коробка для картини
Коробка для картини

4) підкладаємо лист пінополістиролу, вирізаний за розміром картини

Щільне упакування картини
Щільне упакування картини

5) розміщуємо на лист пінополістиролу картину, яка вже у пухирчастій плівці

Пакування картини для пересилання за кордон
Пакування картини для пересилання за кордон

6) важлива частина конструкції картин - це куточки підрамників і рам, тому в куточки обов'язково вкладаємо шматки щільного поролону

Упаковка картини для перевезення
Упаковка картини для перевезення

7) у вільні отвори по периметру картини вкладаємо шматки пінополістиролу

Вкладання шматків поролону під підрамники і рамку
Вкладання шматків поролону на картину

8) накриваємо листом пінополістиролу другий бік картини

Покриття картини листом пінополістиролу
Покриття картини листом пінополістиролу

9) "закриваємо" упаковку листом щільної картини. Така конструкція надійно захистить при пересиланні та доставить Вашу картину в цілісності та безпеці. Також така упаковка дозволить митним службам тимчасово відкрити посилку для звірки картини з підготовленими документами на вивіз картини за межі кордону.

Повне пакування картини в коробку
Повне пакування картини в коробку

Завжди раді допомогти Вам та проконсультувати з усіх питань.

Ми працюємо оперативно та якісно, по всій Україні. Дізнайтесь точну вартість та терміни необхідних послуг, наш телефон на зв'язку +38 063 247 8102 (також, ви можете написати нам в Telegram або напишіть нам в Viber).1) Якість упаковки та матеріалів повинні гарантувати цілісність та збереження картин.

Упаковка повинна захищати від падінь, ударів, вологи, перебігів та інших факторів, які можуть зашкодити твору мистецтва. Тому ми щільно запаковуємо картини в поліетиленову плівку, потім пухирчасту плівку, обкладаємо шарами пінопласту та поролону. У деяких випадках ми використовуємо цілісні листи ДВП та виготовляємо дерев'яний каркас.

2) Коробки для картин должны легко открываться и закрываться.

Для кожної картини виготовляється індивідуальна коробка із гофрокартону, яка нагадує коробку для піци. Така конструкція дозволить митним службам як при виїзді, там і при в'їзді в іншу країну відкрити коробку, звірити з документами для вивезення, закрити коробку назад і зберегти при цьому цілісність конструкції.


Замовити упаковку предметів мистецтва

Якщо у вас є цінні предмети мистецтва, такі як картини, скульптури, і ви збираєтеся перевезти їх, вам необхідно забезпечити надійну упаковку, щоб зберегти їх в ідеальному стані.

У цьому питанні рекомендуємо звернутися до професіоналів у цій справі та замовити послугу з упаковки предметів мистецтва, щоб уникнути пошкоджень та втрат під час транспортування.

Переваги упаковки картин від галереї АртДом:

✦ Виготовляємо коробки та пересилаємо картини за кордон вже понад 10 років;

✦ Гарантія збереження картин, цілісності упаковки та оперативної доставки;

✦ Отриманий досвід дозволив удосконалити конструкцію коробок та технологію для пересилання картин;

✦ Наша упаковка має невелику вагу картин і як результат – невелика ціна при надсиланні поштою. Також, легка упаковка це зручно якщо ви перевозите малюнок самі. Наприклад, при вазі картини в 2 кг, загальна вага з коробкою всього 4 кг, що суттєво здешевить вам вартість доставки, не втрачаючи при цьому якість упаковки.

✦ У деяких випадках ми додаємо листи ДВП і робимо дерев'яний каркас для більшої надійності збереження картини та полотна. Це трохи додасть вагу, але додасть всім впевненості як упаковка картини та безпеки при транспортуванні.Часті питання при перевезенні та відправленні картин за кордон:

Чи варто знімати картину з рами перед відправкою за кордон?

У разі відправлення картини в рамі - вона стане захисним каркасом і буде гарантією того, що картина доїде в цілісності. До того ж, ви вже витратилися на оформлення картини, чи ще краще – рама була зроблена самим художником. У такому разі – залишайте картину в рамі та спокійно пересилайте, перевозіть. Варто відзначити високу вартість оформлення картин за кордоном - якщо в багетних майстернях України обрамлення коштує від 50$, то, наприклад, у Європі ціни часом стартують від 300 євро.

Чи потрібно знімати картину з підрамника перед відправкою за кордон?

Як правило, таке питання актуальне, коли картина дуже великого формату. Справді, іноді це єдиний бюджетний варіант пересилання за кордон. Але ми все ж таки рекомендуємо не турбувати картину. При знятті картини з підрамника ви деформуєте структуру полотна, барвистий шар, що призведе до пошкодження картини. Навіть якщо картина захищена кількома шарами лаку, вам знадобиться натяжка картини на підрамник. За кордоном вартість таких послуг часом починається від 50 євро.

Чи можна згорнути картину та відправити за кордон у тубусі?

Справді, це здешевить вартість доставки картини, оскільки ви зменшите обсяг посилки або заощадите місце перевезення. Але знову ж таки ми рекомендуємо не знімати картини картини з підрамників, і відправляємо як є. Сенс картини – бути у первозданному вигляді, без переломів, кракелюру та інших неприємних нюансів. Ми робимо якісне пакування за доступною ціною, тому ваша картина точно доїде в цілісності.

Чи можна використовувати фанеру для пересилання картин за кордон?

Перший момент - митні служби вимагають фітосанітарні норми її використання. Другий момент – цей матеріал не практичний, він дуже важкий, вбирає вологу та деформується залежно від вологості. Велика вага посилок це суттєве подорожчання вартості доставки. Ми використовуємо більш практичні матеріали, які мають невелику вагу та гарантують збереження картин. Це цілісні листи ДВП за розміром картин, багатошаровий гофрокартон та дерев'яний каркас.

Як розмитнити, розмитнити картини для перевезення через кордон? 

Кожен випадок потребує індивідуального підходу. Залежить від кількості картин, країни ввезення та інших чинників. Якщо ви перевозите, надсилаєте картини в особистих цілях (перевезення речей, подарунок), тоді в митних документах так і вказуйте. У такому разі одержувач посилки або ви при в'їзді не платитимете "розмитнення", яке часом досягає 20%.

Які матеріали використовуються для пакування?

Ми використовуємо лише якісні матеріали для створення індивідуальної упаковки для кожного експонату, включаючи пінопласт, картон, м'який пластик, пухирчасту плівку та інші матеріали, що забезпечують максимальний захист під час перевезення.

Як довго займає упаковка та транспортування експонатів?

Час упаковки та транспортування залежить від кількості та розмірів експонатів, а також від відстані та умов перевезення. Ми завжди намагаємося виконати роботу в найкоротші терміни, не завдаючи шкоди якості упаковки та збереженню експонатів.

Чи можна замовити упаковку експонатів нестандартних розмірів?

Так, ми готові надати індивідуальну упаковку для експонатів будь-яких розмірів та форм, включаючи нестандартні.

Висновок


Насамкінець хочеться підкреслити, що замовлення упаковки предметів мистецтва – це відповідальне і важливе рішення для збереження цінних експонатів. Наша компанія готова надати професійні послуги з упаковки та транспортування картин, скульптур, забезпечуючи максимальний захист та безпеку під час перевезення. Ми використовуємо лише якісні матеріали та сучасне обладнання для створення індивідуальної упаковки для кожного експонату.

Замовлення упаковки предметів мистецтва у нас – це гарантія безпеки та безпеки при перевезенні, а також економії часу та сил у підготовці до переїзду чи виставки. Звертайтесь до нас і ми з радістю допоможемо Вам зробити процес упаковки та транспортування максимально безпечним та комфортним.
Напишіть нам на електронну пошту: [email protected]

Або зателефонуйте нам за номером +38 063 247 8102 (також, ви можете написати нам в Telegram або напишіть нам в Viber.


Ми працюємо кожного дня з 10:00 до 20:00.