Каталог
Ще категорії
- Головна
- Товари для художників
- Папір
- Папір за технікою
- Папір для малювання, креслення
- Склеювання для малюнку Слон А4 (21[29,7 см) 120г/м2 50л ROSA Studio
Склеювання для малюнку Слон А4 (21[29,7 см) 120г/м2 50л ROSA Studio
- Огляд
- Характеристики
Склейки для малюнку ROSA Studio – це чудове рішення для навчання, етюдів, замальовок та роботи у художніх студіях.
Наповнення склейок для малюнка ROSA Studio - це 50 аркушів гладкого, злегка шорсткого паперу, щільністю 120 г/м², що ідеально підходить для створення точних, чітких ліній олівцем та лінером.
Італійський папір з целюлози оптимальної білизни та спеціальне проклеювання листів роблять склеювання ідеальним варіантом для графіки.
Склейка листів по одній довжині забезпечує їх надійну фіксацію, при цьому кожен лист можна легко від'єднати . Щільна основа склеювання для малюнка з картону виконує роль планшета, що особливо зручно на пленері або етюді.
Стильні дизайни склейок із зображеннями Шахмат та Слона надихатимуть свого власника на нові ідеї.
Склейки для малюнку ROSA Studio представлені у двох форматах: А5 та А4.
Основні характеристики:
- італійський безкислотний папір Fabrianо Start, щільністю 120 г/м2, зі 100% целюлози;
- підходить для роботи олівцем, тушшю, ручкою та лінером;
- міцне проклеювання паперу по довгій стороні склеювання;
- основа виробу із щільного картону відіграє роль планшета;
- готову роботу легко від'єднати;
- папір витримує до 6-ти стирань гумкою;
- 2 стильні дизайни склейок на вибір.
Склейки для малюнку ROSA Studio – гарний вибір для художників, учнів та студентів художніх навчальних закладів.
| Цвет бумаги | Белый |
| Формат | ≈ A5 |
| Бренд | ROSA Studio |

















