Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 6а (раніше – Льва Толстого)
ПОСЛУГИ
Артикул: ARTZ_4823098547686
136,5 UAH
$3
Купити
Набір пензлів №4 синтетика, 5шт, кругла (№1,3,4), плоска (№4,8) коротка ручка Arteo
Набір пензлів №4 синтетика, 5шт, кругла (№1,3,4), плоска (№4,8) коротка ручка Arteo
136,5 UAH
  • Огляд
  • Характеристики

Набір пензлів №4 Arteo – це збалансований розширений комплект із п'яти синтетичних пензлів, що дозволяє працювати на всіх етапах створення роботи: від початкового ескізу до фінальних деталей та фонових заливок. Оптимальний вибір для художників, ілюстраторів та тих, хто прагне більшої свободи в техніках.

Комплектація набору

  • кругла кисть №1 - для тонких ліній, контурів та дрібної деталізації;
  • кругла кисть №3 - для промальовування форм та штрихів;
  • кругла кисть №4 - для середніх мазків та переходів;
  • плоска кисть №4 - для контрольованих заливок та рівних країв;
  • плоский пензель №8 — для фону та роботи з великими площинами.

Якісний синтетичний ворс

Коричневий синтетичний ворс має ідеальний баланс м'якості та пружності . Він поступово набирає фарбу, не розшаровується і швидко повертає форму після кожного мазка. Такий ворс забезпечує точний контроль та стабільний результат навіть за тривалої роботи.

Один набір – багато технік

Пензли Arteo підходять для роботи з акриловими, масляними, акварельними та гуашевими фарбами . Круглі пензлі з гострим кінчиком дозволяють змінювати товщину лінії силою натиску, не змінюючи інструмент, що особливо зручно при деталізації та динамічній роботі.

Плоскі пензлики значно прискорюють процес – з ними легко створювати рівні фони, архітектурні елементи, чіткі краї та чисті заливання одним рухом.

Коротка ручка для максимального контролю

Коротка ручка забезпечує комфортний хват та точність рухів. Вона ідеально підходить для роботи за столом, навчання, скетчингу та детального опрацювання елементів.

Кому підійде набір Arteo №4

  • художникам-початківцям і досвідченим майстрам;
  • для навчання, студійної та домашньої роботи;
  • для живопису, ілюстрації, скетчингу та декоративних технік;
  • як універсальний розширений набір у творчій майстерні.

Набір пензлів Arteo №4 – це надійний інструмент для тих, хто цінує контроль, якість матеріалів та свободу творчого процесу на кожному етапі роботи.

Жесткость ворсаСредний
Материал волосаСинтетика
Количество кистей5
БрендArteo
×