Каталог
Ще категорії
- Головна
- Товари для художників
- Щітки та мастихіни
- Щітки
- Синтетика
- Пензель синтетика кутова TERRA 1608A №1 довга ручка ROSA
Пензель синтетика кутова TERRA 1608A №1 довга ручка ROSA
- Огляд
- Характеристики
Серія TERRA – еластичний тонкий синтетичний волосся білого кольору, що поєднує в собі властивості щетини та синтетики. Пружний пучок добре утримує фарбу і рівномірно м'яко розносить її поверхнею.
Пензли серії TERRA завдяки еластичному тонкому ворсу допомагають нанести мазок без смуг і розлучень, добре працюють при змішуванні фарби. Універсальний ворс підходять для роботи густими олійними та різними видами акрилових фарб. Для шанувальників пензлів на довгій ручці – ідеальний вибір для акрилового живопису.
Ступінь жорсткості: ****
Форми пензлів на довгій ручці серії TERRA: кругла, пласка, овальна, кутова.
Кутова форма - Ідеальна для створення тонких довгих ліній, ефектів гри світла і тіні, переходу одного кольору в інший, нанесення дуже тонких ліній, точкових акцентів, промальовування стрічок і кольорів, створення текстури. Ними можна створити мазки, які утворюють як плоскі, так і круглі пензлі, залежно від їхнього положення щодо поверхні. Такі пензлі часто використовують для створення ескізів, тому що ними легко нанести чіткі лінії та гострі кути.
Основні характеристики кутової синтетики, TERRA 1608А, ROSA:
- тонкий кінчик добре тримає форму;
- Ідеальний інструмент для створення переходу одного кольору в інший у важкодоступних, вузьких, дрібних частинах картини;
- для написання ефектів гри світла та тіні, нанесення тонких ліній, промальовування стрічок та кольорів, створення текстури;
- Номери: 1, 2, 4, 6, 8, 10.
| Жесткость ворса | Жесткий |
| Материал волоса | Синтетика |
| Номер кисти | 10 |
| Бренд | ROSA |























