Каталог
Ще категорії
- Головна
- Товари для художників
- Папір
- Папір за технікою
- Папір для акварелі та гуаші
- Альбом для аквареллю на спіралі MONTVAL А4 300г/м2 12л натуральний білий середнє зерно Canson
Альбом для аквареллю на спіралі MONTVAL А4 300г/м2 12л натуральний білий середнє зерно Canson
- Огляд
- Характеристики
Папір серії Montval була розроблена живописцем Гаспаром Майолем, племінником скульптора Арістида Майоля, вироблена ТМ Canson® на його запит на початку ХХ століття. Папір виготовлений із 100% високоякісної целюлози білого відтінку. Дана серія паперу не містить кислот та відбілювачів, а також стійка у використанні. Папір підходить для всіх "мокрих" технік: акварелі, гуаші, акрилової фарби.
Властивості паперу роблять її особливо гарним рішенням для новачків та студентів.
Серія Montval доступна у двох текстурах: середнє зерно (cold pressed) та велике зерно (snow grain).
Щільність паперу: 185, 200 та 300 г/м² (середнє зерно) та 270 г/м² (велике зерно) .
Формат упакування: листовий папір, склеювання-блоки, альбоми.
З текстурою середнього зерна (cold pressed) має відмінну якість та властиве коригування. Легко ретушувати роботу, вимиваючи папір водою за допомогою губки або кисті, це дозволить видалити найменший слід акварелі і роботу на цьому папері можна почати заново. При чому виправлення на папері Montval можна проводити шляхом зішкрібання при цьому лущення не буде. Папір має високу стійкість до змочування, що дозволяє працювати з великою кількістю води та наносити шари фарби без ризику пошкодження або деформації паперу.
З текстурою великого зерна (snow grain) це спеціальний вид фактури для швидких технік, наприклад а-ля пріма, тому не підходить для багаторазових виправлень. Відмінно виходять предмети чи об'єкти у русі, наприклад хмари, хвилі тощо.
| Цвет бумаги | Белый натуральный |
| Содержимое хлопка | целлюлоза |
| Формат | 24х32 см |
| Бренд | Canson |





